
Пожежний світловий датчик Ajax EN54 FireProtect VAD white
- В наявності
- Код: 000057172
5 799 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), см | 6x18x18 |
| Вага в пакованні, кг | 0,62 |
| Артикул | 000057172 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Україна |
| Управління | Локальне/Мережеве |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Довжина: | 124 мм |
| Особливості | Вибухозахист | Контроль відхилення від номінальної частоти/швидкості |
| Напруга | 230 В |
- Ціна: 5 799 ₴


