
Зарядна станція Growatt INFINITY 1300 PRO
- В наявності
- Код: INFINITY 1300 PRO
58 300 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Матеріал батареї
LFP (літій-залізо-фосфат)
Ємність
1382 ватт-год, 51,2 В
Вихідна потужність
Макс. 1800 Вт, пік 2500 Вт
Тривалість циклів
більше 3000 циклів
Типи захисту
Захист від перегріву, захист від низьких температур, Захист від надмірного розряду, захист від перезаряду, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перевантаження за струмом
КПД MPPT (стеження за точкою максимальної потужності)
99%
Вхідна потужність змінного струму
Потужність на стіні: 1200 Вт макс.
Сонячна зарядка
800 Вт макс.
Автомобільна зарядка
Підтримує батареї 12 В / 24 В,
Вхідний струм за замовчуванням 8А
Про сонячну панель
800 Вт, 15-100 В, 12 А, час зарядки 2,5 години
Вихід змінного струму
4*розетки змінного струму 230 В/16 А ~ (50 Гц/60 Гц)*4, Загальна потужність не більше 1800 Вт (пікова 3600 Вт), немодульований синусоїдальний сигнал;
USB-A
4*USB-A, 5 В – 2,4 А, 9 В-2 А, 12 В-1,5 А, 18 Вт макс.
USB-C
2*USB-C PD, 5В/9В/12В/15В / 20В 5А, 100 Вт макс.
Автомобільний прикурювач
1*13,2 В / 10 А, 132 Вт макс.
Вихід постійного струму
2* вихід, DC5521, 13,2 В / 3 А макс.
Бездротова зарядка
1*бездротовий зарядний пристрій, макс. 15 Вт
Розширені характеристики
Керування додатком – Так (Wi-Fi + блютуз), ОТА (зв’язок через бездротову мережу) – Так, EPS – Так, Інтелектуальна фотоелектрична функція – Так
Вага
Приблизно ≈19,5 кг
Розміри
419х230х280 мм
Сертифікати
ETL, CE, LVD, FCC IC, DOE, CEC, CA65, RoHS, REACH, WEEE, UKCA, RCM, SAA, ICASA, NRCS LOA, UN38.3
Гарантія
5 років
Робоча температура
-20~45°C
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1382 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 419 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Цикли зарядки | 3000 |
- Ціна: 58 300 ₴




