
Кондиціонер TKS-24AD2W
- В наявності
- Код: TKS-24A2W
34 499 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний та функціональний кондиціонер з багатьма можливостями управління. Сучасний дизайн кондиціонера, впишеться в будь-який інтер'єр, будь-то квартири або заміського будинку. Кондціонери працюють на еко-фреоні R32, який не руйнує озонову кулю планети. LED-дисплей дозволяє легко та невимушено керувати кондиціонером. Cтандартні функції автоматики задовольняють основні потреби управління, контролю температури та режимів роботи: ФУНКЦІЯ Wi-Fi ready ФУНКЦІЯ SLEEP ФУНКЦІЯ ОСУШЕННЯ ФУНКЦІЯ БЛОКУВАННЯ ВІД ДІТЕЙ ФУНКЦІЯ TIMER Протягом більше протягом 15 хвилин видувається потік повітря, щоб висушити. теплообмінник та внутрішні частини, щоб уникнути цвілі, завдяки цьому запобігається розвиток шкідників у вашому кондиціонері. Функція CLEAN Ця функція допомагає видалити нагромадження грязь, бактериї тощо з внутрішнього випарника. Протягом 30 хвилин відбувається самоочищення кондиціонера. Це дозволяє тримати внутрішній блок кондиціонера у чистоті без додаткових витрат на нерегламентний сервіс. Функція I FEEL Ця функція дозволяє пульту дистанційного керування вимірювати температуру в поточному місці та надсилати цей сигнал докондиціонера, щоб оптимізувати температуру навколо вас та забезпечити комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TKS |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потужність обігріву | 6830 Вт |
| Потужність охолодження | 6540 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 294 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 206 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 602 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 853 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 349 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 39 кг |
- Ціна: 34 499 ₴


