Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ глибокого циклічного розряду та мінімального обслуговування. Гелеві батареї Altek ABT це моноблоки напругою 12В. Герметизовані акумуляторні батареї, що не обслуговуються.
Ця модель має такі властивості:
- повністю відновлюється після глибокої розрядки
- може використовуватися при низьких температурах
- може бути використана в житлових приміщеннях (не виділяє отруйних кислотних випарів)
- є тяговий АКБ, розрахований на роботу в навантаженні (на відміну від пускових автомобільних АКБ)
- має високий клас герметичності та безпеки
- відрізняється тривалим терміном служби 10-12 років за умови правильної експлуатації (за відсутності глибокого розряду акумулятора понад 70% ємності).
Застосовується в:
- системах безперебійного живлення;
- вітрогенераторних електростанціях;
- сонячних електростанціях;
- система безперебійного живлення.
Габарити – 485х170х240 мм, вага 44 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 12 429 ₴



