Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропозиція моделі гелевого аккумулятора Ultracell UCG100-12 є надежною у викіристанні пристроєм у тому, що застосовується в інноваційному розвитку - технологія GEL (Gelled Electrolite). Те ж саме внаслідок її використання, технічні характеристики пристрою значно рухливу, що робить аккумулятор універсальним в експлуатації.
Однією з головних переваг акумулятора гелю Ultracell UCG100-12 є те, що він має досить великий ресурс, завдяки чому дана продукція сьогодні популярна на вітчизняному ринку.
Крім цього, виробник оснастив акумуляторну батарею герметичним корпусом, що говорить про високий рівень безпеки виробу та можливість його використання навіть у житлових приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Висота | 232 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 8 850 ₴



