
Портативна зарядна станція ALTEK AL 1200 PowerBox PLUS (1008 Вт·г)
- Немає в наявності
- Код: 2116995
23 999 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Портативні зарядні пристрої Altek серії PowerBox PLUS — це лінійка сучасних портативних зарядних станцій, які забезпечують живлення електроприладів, не зважаючи на перебої електропостачання або тимчасову відсутність доступу до електромережі. Завдяки широкому модельному ряду, кожен користувач знайде для себе оптимальний варіант портативного джерела енергії.
Портативна електростанція ALTEK AL 1200 PowerBox PLUS має потужну батарею ємністю 1008 Вт-год, розетки змінного струму для живлення навантажень, зарядку від сонячної панелі автомобіля та мережі електроживлення, розроблена для забезпечення живлення ваших електронних пристроїв. Станція оснащена розетками змінного струму, вихідними портами 12 В постійного струму, портом 12 В для автомобіля, портом Type-C і портами USB 3.0 для швидкої зарядки для вашої зручності.
Ідеально підходить для подорожей на природі, сумісна з більшістю електронних пристроїв, таких як дрони, ноутбуки, ліхтарі, смартфони, планшети та камери. Ви можете заряджати свої електричні чи цифрові пристрої за допомогою цього пристрою у разі збою живлення, або коли ви на вулиці чи в дорозі. Станція також працює як комплект аварійного живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 315000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1200 |
- Ціна: 23 999 ₴


