-20%Газовий конденсаційний котел BAXI NUVOLA Platinum+ 24
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7219698
112 250 ₴
89 800 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Газовий конденсаційний котел BAXI NUVOLA Platinum+ 24
Конденсаційний газовий котел BAXI NUVOLA Platinum+ 24
Конденсаційний газовий котел BAXI NUVOLA Platinum+ 24 - це ідеальне рішення для створення комфортного та енергоефективного опалення вашого будинку. Він поєднує в собі високу продуктивність та передові технології, що робить його незамінним помічником у забезпеченні гарячої води та опалення.
Передові технології та висока ефективність
Котли серії NUVOLA Platinum+ завдяки своїй унікальній конденсаційній системі досягають ККД, близького до 110%. Це означає, що ви зможете значно скоротити витрати на опалення, використовуючи до 35% менше енергії в порівнянні з традиційними котлами. Такий рівень ефективності робить BAXI NUVOLA Platinum+ 24 ідеальним вибором для тих, хто піклується про свій бюджет та екологію.
Розмаїття гарячої води
З 45-літровим бойлером з нержавіючої сталі цей котел здатний забезпечувати до 500 літрів гарячої води протягом перших 30 хвилин при температурній різниці 30 °C. Це особливо важливо для сімей, де потрібний постійний доступ до гарячої води. Вам більше не доведеться турбуватися про нестачу гарячої води в піковий час використання.
Зручність дистанційного керування
Котел BAXI NUVOLA Platinum+ 24 оснащений знімною цифровою панеллю управління, яка дозволяє не тільки керувати котлом дистанційно, але й служить датчиком кімнатної температури. Це забезпечує ще більший комфорт у використанні та дозволяє легко підтримувати оптимальний температурний режим у вашому будинку.
Інноваційна газова адаптивна система управління
Модель включає газову адаптивну систему управління (GAC), яка автоматично регулює процес горіння. Завдяки цьому котел може працювати в широкому діапазоні модуляції до 1:10, що забезпечує стабільну роботу за різних умов.
Надійність та довговічність
Теплообмінник з нержавіючої сталі гарантує надійність та довговічність пристрою, що дозволяє використовувати котел протягом багатьох років без необхідності частого обслуговування. Циркуляційний насос з повною модуляцією забезпечує високу ефективність роботи системи опалення, а вбудований кліматичний регулятор дозволяє підключати датчик зовнішньої температури для ще більш точного керування температурою.
Де купити та як замовити
Якщо ви шукаєте, де купити газовий конденсаційний котел BAXI NUVOLA Platinum+ 24, ми пропонуємо вам ознайомитися з нашим асортиментом. Ви зможете знайти для себе оптимальну пропозицію, а також дізнатися ціну BAXI NUVOLA Platinum+ 24 та наявність товару. Ми гарантуємо швидку та зручну доставку на вашу адресу.
Не впустіть можливості покращити комфорт у вашому будинку за допомогою конденсаційного газового котла BAXI NUVOLA Platinum+ 24. Замовити BAXI NUVOLA Platinum+ 24 можна прямо зараз, і ви не пошкодуєте про свій вибір!

У нашому каталозі представлені:
✅
Обладнання для будинків, квартир, офісів та промислових об'єктів
✅
Енергоефективні рішення з новими та обслуженими котлами, бойлерами та тепловими насосами
✅
Системи опалення та водоочищення - від базових до професійних комплектацій
✅
Збалансовані комплекти з насосами, радіаторами, буферними ємностями та аксесуарами
✅
Системи з можливістю розширення та модернізації під майбутні завдання
✅
Надійне та довговічне обладнання – жодних сюрпризів та прихованих дефектів
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "HotWater опалення" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від домашніх систем до промислових рішень - все для вашого тепла та зручності
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "HotWater" - Обладнання, якому довіряють тисячі клієнтів по всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAXI |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 65.5 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 108.9 % |
| Максимальна температура димових газів | 80 град. |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Витратуа газового палива | 2.61 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 950 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 466 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 91 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Гаряче водопостачання | |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 60 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.3 бар |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Продуктивність гарячої води | 14.9 л/хв |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 25 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Об'єм розширювального бака | 7.5 л |
- Ціна: 89 800 ₴


