
Ajax MultiTransmitter (8EU) ASP white трансміттер
- В наявності
- Код: 000018789
4 599 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий модуль для інтеграції до 18 стороніх пристроїв у систему Ajax. Зв’язок: Технологія зв’язку Jeweller. Діапазони радіочастот - 868.0 – 868.6 МГц; Максимальна ефективна випромінювана потужність (ERP) - до 20 мВт; Модуляція радіосигналу – GFSK; Дальність радіосигналу - до 2000 м. Живлення: 100–240 В~. 50/60 Гц; Резервне живлення MultiTransmitter - 12 В⎓. ємність до 7 А·год з повним циклом заряджання до 30 годин (Резервний акумулятор не входить до комплекту.) Живлення під’єднаних пристроїв - 10.5–15 В⎓. сумарний максимальний споживаний струм до 1 А. Корпус: Розміри - 192 × 238 × 100 мм. Діапазон робочих температур - від −10 °C до +40 °C. Допустима вологість - до 75%. Клас захисту - IP40. IK06.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Довжина: | 171 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Основні | |
| Тип клавіатури | Сенсорна |
| Колір | Білий |
| Способ монтажа | Накладний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 840 кг |
| Тип пристрою | Прилад керування |
- Ціна: 4 599 ₴


