
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 (N-INT2)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0010043968
113 599 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 (N-INT2)
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 (N-INT2)
Конденсаційний газовий котел Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 - це високоефективне рішення для опалення та приготування гарячої води, яке забезпечить вам комфорт та економію. Модель поєднує передові технології та надійність, що робить її ідеальним вибором для сучасних будинків.
Основні характеристики
- Настінний газовий котел із конденсаційною технологією.
- Потужність 36 кВт, підходить для середніх та великих приміщень.
- Економія палива за рахунок уловлювання прихованої теплоти конденсації.
Котел Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 використовує систему IoniDetect, яка автоматично адаптує роботу пристрою в залежності від якості газу, що значно збільшує його ефективність. Завдяки модуляції потужності від 12% до 100%, цей котел здатний підтримувати стабільну роботу за різних умов експлуатації.
Зручність та функціональність
Система LIN bus надає розширені можливості для діагностики та налаштування котла, що дозволяє користувачеві оптимізувати його роботу. Унікальна функція контролю опору системи опалення унеможливлює використання байпасу та мінімізує шуми, що забезпечує комфорт у вашому будинку.
Котел оснащений автоматичною системою підживлення та контролю тиску, що робить його експлуатацію ще зручнішою. Вбудований текстовий дисплей з підсвічуванням LED та функція помічника з налаштувань забезпечують легке налаштування при першому запуску пристрою.
Завдяки низькому рівню шуму, котел працює практично безшумно, що особливо важливо для житлових приміщень. Можливість підключення модуля дистанційного керування дозволяє керувати котлом через інтернет, що додає зручності у використанні.
Екологічність та переробка
При виробництві котла використовуються матеріали, що підлягають переробці, що робить його більш екологічно чистим вибором для вашого будинку. Функції aquaPOWER plus, гарячий старт та «намилювання» забезпечують швидке приготування гарячої води та високий рівень комфорту.
Комплектація та гарантії
- Високоефективний насос та датчик тиску води.
- Розширювальний бак на 10 літрів для довгострокової роботи.
- Нержавіючий теплообмінник для збільшення терміну служби.
Котел Vaillant ecoTEC plus VUW 36CS/1-5 - це надійний вибір для опалення вашого будинку. Ви можете купити конденсаційний газовий котел за вигідною ціною і з доставкою прямо до дверей. Ми пропонуємо доступні варіанти ціни та гарантії якості.
Якщо ви шукаєте, де замовити газовий конденсаційний котел, то наш магазин пропонує широкий асортимент з можливістю швидкої доставки та встановлення. Не пропустіть шанс придбати недорого конденсаційний газовий котел, який прослужить вам довгі роки!

У нашому каталозі представлені:
✅
Обладнання для будинків, квартир, офісів та промислових об'єктів
✅
Енергоефективні рішення з новими та обслуженими котлами, бойлерами та тепловими насосами
✅
Системи опалення та водоочищення - від базових до професійних комплектацій
✅
Збалансовані комплекти з насосами, радіаторами, буферними ємностями та аксесуарами
✅
Системи з можливістю розширення та модернізації під майбутні завдання
✅
Надійне та довговічне обладнання – жодних сюрпризів та прихованих дефектів
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка найпопулярнішими службами України
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "HotWater опалення" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від домашніх систем до промислових рішень - все для вашого тепла та зручності
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "HotWater" - Обладнання, якому довіряють тисячі клієнтів по всій Україні!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 41 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 107 % |
| Максимальна температура димових газів | 85 град. |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 35 град. |
| Потужність номінальна | 36 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Висота | 720 мм |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Глибина | 348 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Гаряче водопостачання | |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 65 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 10 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.3 бар |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Продуктивність гарячої води | 17 л/хв |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 113 599 ₴


