
Бездротовий пожежний датчик з сенсорами диму температури та чадного газу Ajax FireProtect 2RB білий
- В наявності
- Код: 000029685
2 720 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
FireProtect 2 — пристрій нового покоління для миттєвого виявлення пожежі. Унікальна димова камера не потребує регулярного чищення, двоспектральний сенсор відрізняє дим від пари, термістор швидко реагує на горіння синтетичних матеріалів, а розумні програмні алгоритми зводять до мінімуму ймовірність хибних тривог. Все це відповідає сучасним стандартам пожежної безпеки. Завдяки продуманому дизайну, монтажу та налаштуванню у додатку датчик встановлюється просто та швидко.
Принцип роботи
Виявлення диму
FireProtect 2 виявляє дим і не реагує на водяну пару завдяки біспектральному оптичному сенсору з синім та інфрачервоним світлодіодами. Світлодіоди випромінюють світло з різною довжиною хвилі, що дозволяє датчику визначити розмір летких частинок та реагувати лише на дим.
Димова камера датчика захищена від пилу, бруду та комах. Навіть якщо пил потрапить і осяде в димарі - це не загрожує детектування і не погіршує його. Оптична система спроектована таким чином, що нелеткі частинки або комахи не можуть виявитися одночасно у двох променях і спровокувати несправжню тривогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 2 720 ₴


