
Бойлер Gorenje GBF 100 UA
- В наявності
- Код: 606436054
10 050 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Gorenje GBF є прикладом справжньої якості, надійності та довговічності. Належить пристрій до типу накопичувальних приладів, так що ви зможете забезпечити водою кілька потрібних точок. А обсяг сто літрів дозволить вам легко впоратися з усіма побутовими проблемами. За кілька годин ви отримаєте нагріту до 70 градусів воду, а невелика потужність пристрою не «вдарить» по сімейному бюджету. Модель виконана з високоякісних матеріалів із застосуванням найсучасніших технологій, а на GORENJE GBF 50 UA ціна здається навіть невисокою, враховуючи його якісну оснащеність та захист.
Моделі GORENJE GB є результатом багаторічних розробок компанії, в основі яких лежать унікальні рішення щодо нагрівальних елементів. У такому обладнанні нагрівальний елемент створений для виняткового надійного функціонування та простоти експлуатації.
Бойлер GORENJE GBF 50 UA оснащений сухим ТЕНом (нагрівальним елементом). У порівнянні з традиційними елементами, такий нагрівач має кілька переваг:
- він не має контакту з водою
- вся внутрішня поверхня покрита емаллю, за рахунок чого зменшується навантаження на магнієвий анод та збільшується термін служби
- на нагрівальному елементі утворюється мінімальна кількість вапна та накипу, що робить його профілактичне чищення простим і легким
Серія Гарантія- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на корпус котла, 10 років на теплообмінник
- Словенія
- Білий
- 94.8 см
- 100.5 х 48 х 49 см
- 45.4 см
- 46.1 см
- 36 кг
- 34 кг
- Емальована листова сталь
- 3.50 год
- Відкритий (на корпусі)
- Механічний
- 2
- 2х1000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 948 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 450 мм |
- Ціна: 10 050 ₴


